Roto


0216 592 18 84

Roto Çatı Pencereleri

Roto Çatı Pencereleri

Roto Üstten Pivot Çatı Pencereleri

Roto Üstten Pivot Çatı Pencereleri; Manzaralar ayakta seyredilmelidir. Bu yüzden pencere kanadı, çerçevenin üst çeyreğinde yataklanmıştır. İç mekana girip rahatsızlık yaratan, görüntüyü kapatan ve açık pencereye ulaşımı zorlaştıran pencere kanadı bulunmaz. Tam da Rotonun "daha fazla özgürlük, daha fazla konfor" prensibine göre Top -üstten pivot- çatı penceresinin tüm işlevlerini, pencerenin alt kısmına yerleştirilmiş tek bir kol sayesinde kullanabilirsiniz. Böylece açma, kapama ve havalandırma yorucu bir spora dönüşmez. Özellikle ince dizayn edilmiş çerçeve profilleri sayesinde iç mekana daha fazla ışık girer. Kendinizi güvende hissetmeniz içinse sağlam ve sıkı, 3 sürgü noktalı kilit mevcuttur.

Roto Üstten Pivot Çatı Penceresi;

roto ustten pivot cati pencereleri

Devamını oku: Roto Üstten Pivot Çatı Pencereleri

Roto Tronic Kumandalı ve Butonlu Çatı Pencereleri

Roto Tronic Kumandalı ve Butonlu Çatı Pencereleri ; RotoTronic ile çatınız akıllanır. Çatı pencerenize entegre edilmiş motor ve kumanda sistemi sayesinde yaşam konforunuzdan taviz vermeyin. Basitçe "tak ve kullan" parolalı çözüm, pencerenin otomatik olarak açılıp kapanması için gerekli tüm komponentleri ihtiva eder. Aksesuarlar da pencereye monte edilebilir. RotoTronic - Hayat bu kadar basit olabilir.

1.Roto Tronic Kumandalı ve Butonlu Çatı Penceresi ( Dış Görünüş )
Roto-Electro-Cati-Penceresi

Devamını oku: Roto Tronic Kumandalı ve Butonlu Çatı Pencereleri

Roto Pivot Açılır Çatı Penceresi

Roto Pivot Açılır Çatı Penceresi ; Çatınızın altındaki kaliteye yönelik talepler devamlı artıyor. Roto bu yüzden, tasarımda sınır tanımayan uyarlanma kabiliyeti yüksek bir ürün sistemi sunuyor. Bu ürünleri zevkinize göre tasarlayabilir ya da standart kombinasyonlar olarak seçebilirsiniz. Manuel olarak zor erişilen alanlarda 6. serisinin ortadan pivot pencerelerini kullanmak idealdir. Konforu artırmak üzere motorlu ve kumandalı sistemler de mevcuttur.

1. Roto Pivot Açılır Çatı Penceresi ( Dış Görünüş )
Roto Pivot Cati pencereleri

Devamını oku: Roto Pivot Açılır Çatı Penceresi

Roto Duman Tahliye Penceresi

Roto Duman Tahliye Penceresi; Avrupa EN-12101-2 normu, ısı ve duman atma sistemlerine yöneltilen şartları ağırlaştırdı. Roto WRA 518 bu şartları problemsiz bir şekilde karşılar ve bununda ötesine geçerek gelişmiş tekniğiyle en yüksek ölçütleri koyar. Pencere kanadı çerçevenin alt kısmına yataklanmıştır ve yangın durumunda bir motor yardımıyla açılır. Yenilikçi Roto çözümü bir şömine gibi etki ederek bir hava cereyanı oluşmasını sağlar. Bu şekilde duman optimum şekilde dışarı atılır.

Roto Duman Tahliye Penceresi; ( WRA Serisi )

Roto Duman Tahliye Penceresi

Avantajlar
DIN EN 12101-2 normuna göre test edilmiştir
Optimum duman çıkışı
İç güvenlik camı (VGS)
VdS ruhsatı
Isı yalıtımı

 

Çalışma Şekli; WRA 518 optik olarak Roto 7. serisini baz alır. Yüksek kalite cam, kolay montaj ve ısı yalıtımı gibi özellikleriyle de tam anlamıyla bir Roto çatı penceresinin özelliklerini taşır. Normal kullanımda basamaksız olarak ayarlanabilen havalandırma işlevi özel bir konfor sunar. WRA 518, 3 üretim ebadında mevcuttur ve istek üzerine plastik ya da ahşap olarak sipariş verilebilir.

 

Cam Tipleri; 

Funktional

SSK3 Ses koruması, izole camlı güvenlik ve ısı yalıtımı

 

Üretim Ebatları;

Duman ve Isı Tahliyesi Çatı Penceresi Üretim Ebatları